درباره خانه المو

ARM-big

 

خانه المو در سال ۱۳۹۶ با تلاش و پشتکار یک زوج جوان شروع به فعالیت کرد. با آنکه خانه المو آنچنان سابقه زیادی در روزمه خود نمی‌بیند، توانسته است در این مدت کوتاه به رقابت با برندهای فعال در زمینه دکوراسیون و مصنوعات چوبی بپردازد. تمامی موارد عرضه شده در خانه المو، ساخت و طراحی این مجموعه بوده و برای آنان که کیفیت و طراحی خاص را معیار خریدشان قرار می دهند به صورت سفارشی تولید می‌گردد.

خانه المو با کارآفرینی برای 25 نفر از جوانان و متخصصان خبره حرفه مصنوعات چوبی، کارخانه خود را در شهر اندیشه بنا نهاده است.  روند تولید محصولات خانه  المو توانسته است تجربه متخصصان استادکار خود را در اختیار جوانان با اراده قرار داده و سبب انتقال دانش تجربی به همراه علم روز این زمینه گردیده است. این مجموعه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز خود توانسته است کیفیت نهایی تولیدات خود را به طور چشمگیری افزایش داده و موجب رضایت هرچه بیشتر خریداران گرامی گردد.

خانه المو با در اختیار داشتن نمایشگاه و شوروم اختصاصی خود در محله زعفرانیه تهران با درک نیازهای خریداران خاص این حوزه، آرامش در خرید را همراه با مشاوره در انتخاب، به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد. همچنین شوروم خانه المو با تنوع محصولات ارائه شده، طیف وسیعی از سلایق را در نظر گرفته و قدرت انتخاب بیشتری در اختیار خریداران می‌گذارد.

خانه المو محصولات خود را بر اساس سلیقه و نیاز خریداران به صورت سفارشی تولید می‌کند. اندازه‌ها، متریال استفاده شده در کارها، رنگ، مدل و تمامی موارد، تغییرپذیر بوده و به انتخاب و سلیقه خریداران ساخته می‌شود. همچنین برخی از مدل‌های معرفی شده در وبسایت، موجود بوده و در صورت موافقت خریدار با متریال و رنگ و سایز محصول، به صورت فوری ارسال خواهد شد. مدت زمان ساخت و تحویل کارهای سفارشی خانه المو با توجه به مدل و تعدد سفارشات از 20 روز کاری به بالا خواهد بود. ارسال موارد خریداری شده رایگان بوده و در بسته بندی ویژه خانه المو ارسال می‌گردد. تمامی تولیدات خانه المو دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و در این مدت حتی پس از آن در کنار خریداران گرامی هستیم.